Datums en partnerclubs – Schalke auf Tournee

Wanneer en waar beleef jij de voetbaldagen van je leven?

Mei- & Paasvakantie 2018

Haulerwijk

Locatie:
sv Haulerwijk
Datum:
30 april
Aanmelden

Kollum

Locatie:
vv Kollum
Datum:
30 april t/m 1 mei
-Uitverkocht-

Kampen

Locatie:
Go-Ahead Kampen  
Datum:
30 april t/m 2 mei
Aanmelden

Zaandam

Locatie:
Zaanlandia
Datum:
1 t/m 3 mei
Aanmelden

Oldemarkt

Locatie:
FC Oldemarkt
Datum:
2 t/m 3 mei
Aanmelden

Midsland

Locatie:
SC Terschelling
Datum:
2 t/m 3 mei
-Uitverkocht-

Kloosterburen

Locatie:
vv Kloosterburen
Datum:
13 mei
Aanmelden

Steenwijk

Locatie:
vv d'Olde Veste
Datum:
4 t/m 6 mei
Aanmelden

Zwolle

Locatie:
WVF
Datum:
3 t/m 4 mei
Aanmelden

Groningen

Locatie:
Velocitas
Datum:
2 t/m 3 mei
Aanmelden

Borger

Locatie:
sv Borger
Datum:
4 t/m 6 mei
Aanmelden

Blijham

Locatie:
vv ASVB
Datum:
13 mei
Aanmelden

Witmarsum

Locatie:
sv Mulier
Datum:
4 mei
Aanmelden

Opeinde

Locatie:
vv ONT
Datum:
4 mei
Aanmelden

Drieborg

Locatie:
sv Drieborg
Datum:
4 mei
Aanmelden

De Wilp

Locatie:
vv De Wilper Boys
Datum:
3 mei
Aanmelden

Amerongen

Locatie:
DVSA
Datum:
2 mei
Aanmelden

Den Haag

Locatie:
vv Ras
Datum:
2 t/m 3 mei
Aanmelden

Driel

Locatie:
RKSV Driel
Datum:
30 april t/m 1 mei
Aanmelden

Groenlo

Locatie:
Grolsche Boys
Datum:
1 t/m 2 mei
Aanmelden

Groessen

Locatie:
Sportclub Groessen
Datum:
1 t/m 2 mei
Aanmelden

Opheusden

Locatie:
sv DFS Opheusden
Datum:
3 t/m 4 mei
Aanmelden

Gaanderen

Locatie:
VVG '25
Datum:
1 t/m 2 mei
Aanmelden

Vasse

Locatie:
SV Vasse
Datum:
2 t/m 3 mei
Aanmelden

Valkenburg

Locatie:
Valken '68
Datum:
2 mei
Aanmelden

Utrecht

Locatie:
PVC Sport
Datum:
1 t/m 2 mei
Aanmelden

Valkenswaard

Locatie:
SC Valkenswaard
Datum:
30 april t/m 1 mei
Aanmelden

Ledeacker

Locatie:
DSV Sint Anthonis
Datum:
2 t/m 3 mei
Aanmelden

Slenaken

Locatie:
SNC '14
Datum:
3 t/m 4 mei
Aanmelden

Roosendaal

Locatie:
RKVV Roosendaal
Datum:
4 t/m 6 mei
Aanmelden

Beegden

Locatie:
vv Hebes
Datum:
4 mei
Aanmelden

Sint-Annaland

Locatie:
vv WHS
Datum:
11 mei
Aanmelden

Aartselaar

Locatie:
Aartselaar Voetbal sv
Datum:
2 t/m 6 april
Aanmelden

Dendermonde

Locatie:
Kav Dendermonde
Datum:
4 t/m 6 april
Aanmelden

Belzele

Locatie:
KFCE Belzele
Datum:
3 t/m 6 april
Aanmelden

Zomervakantie en herfstvakantie 2018

Hoogeveen

Locatie:
VV De Weide 
Datum:
23 t/m 24 juli
Aanmelden

Leeuwarden

Locatie:
SC Leovardia
Datum:
27 t/m 29 augustus
Aanmelden

Rottevalle

Locatie:
vv Rottevalle
Datum:
27 juli
Aanmelden

Siddeburen

Locatie:
vv Siddeburen
Datum:
16 juni
Aanmelden

Zuidhorn

Locatie:
vv Zuidhorn
Datum:
23 t/m 24 juli
Aanmelden

Sneek

Locatie:
vv Black boys
Datum:
27 augustus
Aanmelden

Rijssen

Locatie:
sc Rijssen
Datum:
24 oktober
Aanmelden

Almere

Locatie:
ASC Waterwijk
Datum:
25 t/m 26 oktober
Aanmelden

Breezand

Locatie:
Z.A.P Voetbal
Datum:
25 t/m 26 oktober
Aanmelden

Ruinen

Locatie:
vv Ruinen
Datum:
23 t/m 24 oktober
Aanmelden

Urk

Locatie:
sv Urk
Datum:
24 t/m 25 oktober
Aanmelden

Egmond aan Zee

Locatie:
vv Egmondia
Datum:
29 t/m 30 augustus
Aanmelden

Enschede

Locatie:
RKSV EMOS
Datum:
24 t/m 25 oktober
Aanmelden

Emmer-Compascuum

Locatie:
vv CEC
Datum:
24 t/m 25 juli
Aanmelden

Wapenveld

Locatie:
WZC Wapenveld
Datum:
23 t/m 24 oktober
Aanmelden

Langezwaag

Locatie:
VV Langezwaag 
Datum:
25 t/m 26 oktober
Aanmelden

Groningen

Locatie:
Groninger Boys 
Datum:
27 en 29 juli
Aanmelden

Blesdijke

Locatie:
vv de Blesse 
Datum:
22 en 23 oktober
Aanmelden

Veenoord

Locatie:
sv Twedo
Datum:
26 en 28 oktober
Aanmelden

Drachten

Locatie:
vv Drachten
Datum:
26 en 28 oktober
Aanmelden

Limmen

Locatie:
vv Limmen
Datum:
25 t/m 26 oktober
Aanmelden

SVZW

Locatie:
SVZW
Datum:
24 t/m 25 oktober
Aanmelden

Sint Boys-D.E.S.

Locatie:
Sint Boys-D.E.S.
Datum:
30 en 31 augustus
Aanmelden

AVC Sexbierum

Locatie:
AVC Sexbierum
Datum:
26 en 28 oktober
Aanmelden

vv Den Ham

Locatie:
vv den Ham
Datum:
30 en 31 augustus
Aanmelden

Hoofddorp

Locatie:
vv Uno
Datum:
23 en 24 juli
Aanmelden

Klazienaveen

Locatie:
FC Klazienaveen
Datum:
27 en 29 juli
Aanmelden

Vogelenzang

Locatie:
SV Vogelenzang
Datum:
2 en 3 juni
Aanmelden

Enschede

Locatie:
De Tubanters 1897
Datum:
23 en 24 juli
Aanmelden

Holwerd

Locatie:
vv Holwerd
Datum:
26 en 27 juli
Aanmelden

Zwolle

Locatie:
ZAC
Datum:
23 en 24 juli
Aanmelden

vv Rigtersbleek

Locatie:
vv Rigtersbleek
Datum:
30 en 31 juli
Aanmelden

De Lutte

Locatie:
sv De Lutte
Datum:
26 en 27 juli
Aanmelden

Eext

Locatie:
vv Eext
Datum:
22 en 23 augustus
Aanmelden

Heerenveen

Locatie:
vv Heerenveen
Datum:
24 t/m 25 juli
Aanmelden

Zandhuizen

Locatie:
vv Zandhuizen
Datum:
26 t/m 27 juli
Aanmelden

Sibculo

Locatie:
SVV'56
Datum:
23 t/m 24 oktober
Aanmelden

Zoetermeer

Locatie:
Sv Oosterheem 
Datum:
16 t/m 18 juli
Aanmelden

Capelle aan den IJssel

Locatie:
Cvv Zwervers 
Datum:
17 t/m 19 juli
Aanmelden

Oude-Tonge

Locatie:
sv D.B.G.C 
Datum:
24 oktober
Aanmelden

Winterswijk

Locatie:
FC Trias 
Datum:
22 t/m 23 oktober
Aanmelden

Amersfoort

Locatie:
vv Cobu Boys 
Datum:
26 oktober
Aanmelden

Nieuwe Tonge

Locatie:
NTVV 
Datum:
16 juni
Aanmelden

Vorden

Locatie:
vv Vorden
Datum:
22 t/m 23 oktober
Aanmelden

Zevenaar

Locatie:
SDZZ
Datum:
15 t/m 16 oktober
Aanmelden

Leiden

Locatie:
LVV Lugdunum
Datum:
24 t/m 25 oktober
Aanmelden

Den Haag

Locatie:
GSC ESDO
Datum:
18 t/m 19 juli
Aanmelden

Breukelen

Locatie:
FC Breukelen
Datum:
22 t/m 23 oktober
Aanmelden

Ulft

Locatie:
vv Gendringen
Datum:
16 t/m 17 juli
Aanmelden

Wijk en Aalburg

Locatie:
Wilhelmina 26
Datum:
15 t/m 16 oktober
Aanmelden

Delft

Locatie:
DHC Delft
Datum:
22 t/m 23 oktober
Aanmelden

SV Houten

Locatie:
SV Houten
Datum:
25, 26 en 27 juli
Aanmelden

Marienheem

Locatie:
sv Marienheem
Datum:
25 t/m 26 oktober
Aanmelden

Tiel

Locatie:
TSV Theole 
Datum:
25 t/m 26 oktober
Aanmelden

Nederhorst den Berg

Locatie:
vv Nederhorst 
Datum:
25 t/m 26 juli
Aanmelden

Utrecht

Locatie:
USV Hercules 
Datum:
19 t/m 20 juli
Aanmelden

Den Ham

Locatie:
vv Den Ham 
Datum:
21 t/m 22 juli
Aanmelden

Meteren

Locatie:
MVV 58
Datum:
24 en 25 oktober
Aanmelden

Schoonhoven

Locatie:
vv Schoonhoven
Datum:
19 en 20 juli
Aanmelden

Bergambacht

Locatie:
vv Bergambacht
Datum:
23 en 24 oktober
Aanmelden

Vreeswijk

Locatie:
vv Vreeswijk
Datum:
23 en 24 oktober
Aanmelden

Rumpt

Locatie:
rvv Rhelico
Datum:
22 t/m 23 augustus
Aanmelden

vv Capelle

Locatie:
vv Capelle
Datum:
20 en 21 oktober
Aanmelden

HVV Laakkwartier

Locatie:
Hvv Laakkwartier
Datum:
26 en 28 oktober
Aanmelden

Epe

Locatie:
sv Wissel
Datum:
23 t/m 24 juli
Aanmelden

Ouderkerk aan den IJssel

Locatie:
vv Spirit
Datum:
18 t/m 19 juli
Aanmelden

Herveld

Locatie:
SVHA
Datum:
16 t/m 17 juli
Aanmelden

Gorinchem

Locatie:
GJS
Datum:
17 t/m 18 juli
Aanmelden

Ruurlo

Locatie:
vv Ruurlo
Datum:
23 t/m 24 oktober
Aanmelden

Moordrecht

Locatie:
vv Moordrecht
Datum:
25 t/m 26 oktober
Aanmelden

Halle

Locatie:
sv Halle
Datum:
23 t/m 24 augustus
Aanmelden

Pijnacker

Locatie:
vv Oliveo
Datum:
23 t/m 24 juni
Aanmelden

Drempt

Locatie:
HC'03
Datum:
20 t/m 21 augustus
Aanmelden

Nieuwegein

Locatie:
Victoria 1893
Datum:
25 t/m 27 juli
Aanmelden

Domburg

Locatie:
VV Domburg 
Datum:
17 augustus
Aanmelden

Bruinisse

Locatie:
VV Bruse Boys 
Datum:
9 t/m 10 juli
Aanmelden

Arnhem

Locatie:
vv Arnhemse Boys Schuytgraaf 
Datum:
16 t/m 17 juni
Aanmelden

Sint Geertruid

Locatie:
RKVV Geertruidse Boys 
Datum:
13 t/m 14 augustus
Aanmelden

Zierikzee

Locatie:
sv MZC'11 
Datum:
13 augustus
Aanmelden

Oost-Souburg

Locatie:
vv RCS 
Datum:
15 t/m 16 oktober
Aanmelden

Nijmegen

Locatie:
CSV Oranje Blauw 
Datum:
17 t/m 18 oktober
Aanmelden

Bavel

Locatie:
vv Bavel 
Datum:
11 t/m 12 juli
Aanmelden

Beek

Locatie:
GSV`28 
Datum:
9 t/m 10 juli
Aanmelden

Giesbeek

Locatie:
GSV`38 
Datum:
15 t/m 16 oktober
Aanmelden

Nieuwstadt

Locatie:
FC RIA 
Datum:
17 t/m 18 oktober
Aanmelden

Geleen

Locatie:
RKFC Lindenheuvel - Heidebloem Combinatie 
Datum:
9 t/m 10 juli
Aanmelden

Heerle

Locatie:
HSC 28 
Datum:
19 t/m 20 juli
Aanmelden

Holthees

Locatie:
vv Holthees Smakt 
Datum:
19 t/m 20 juli
Aanmelden

vv Rios 31

Locatie:
vv Rios 31 
Datum:
17 en 18 oktober
Aanmelden

RKVV Montagnards

Locatie:
RKVV Montagnards 
Datum:
18 en 19 oktober
Aanmelden

RKVV Berkdijk

Locatie:
RKVV Berkdijk 
Datum:
21 en 22 oktober
Aanmelden

Veldhoven

Locatie:
Rood Wit Veldhoven
Datum:
17 en 18 oktober
Aanmelden

vv Raamsdonk

Locatie:
vv Raamsdonk 
Datum:
15 en 16 oktober
Aanmelden

Nooitgedacht Geffen

Locatie:
Geffen 
Datum:
18 t/m 19 oktober
Aanmelden

BVC 12

Locatie:
BVC 12
Datum:
16 t/m 17 augustus
Aanmelden

Uden

Locatie:
FC Uden
Datum:
18 t/m 19 oktober
Aanmelden

Valkenswaard

Locatie:
RKVV Dommelen
Datum:
17 en 18 oktober
Aanmelden

Weert

Locatie:
MMC Weert
Datum:
17 en 18 oktober
Aanmelden

Heerlen

Locatie:
RKSV Groene ster
Datum:
9 t/m 10 juli
Aanmelden

Landgraaf

Locatie:
RKSV Sylvia
Datum:
15 t/m 16 oktober
Aanmelden

Sittard

Locatie:
vv Sittard
Datum:
11 t/m 12 juli
Aanmelden

Bergen op Zoom

Locatie:
MOC 17
Datum:
16 t/m 17 oktober
Aanmelden

Swolgen

Locatie:
Sporting-ST
Datum:
11 t/m 12 juli
Aanmelden

Doenrade

Locatie:
SJO DMJ16
Datum:
18 t/m 19 augustus
Aanmelden

Terheijden

Locatie:
sv Terheijden
Datum:
12 t/m 13 juli
Aanmelden

Hoensbroek

Locatie:
FC Hoensbroek
Datum:
12 t/m 13 juli
Aanmelden

Echt

Locatie:
EVV Echt
Datum:
9 t/m 10 juli
Aanmelden

Kluisbergen

Locatie:
Kluisbergen Sportief 
Datum:
6 t/m 10 augustus
Aanmelden

Nieuwpoort

Locatie:
KSV Nieuwpoort 
Datum:
27 t/m 29 augustus
Aanmelden

Vosselaar

Locatie:
KVV Vosselaar
Datum:
20 t/m 24 augustus
Aanmelden

Beringen

Locatie:
KVK Beringen
Datum:
2 t/m 6 juli
Aanmelden

Zelzate

Locatie:
KVV Zelzate
Datum:
30 juli t/m 3 augustus
Aanmelden

Bredene

Locatie:
KSV Bredene
Datum:
20 t/m 24 augustus
Aanmelden

Sint-Laureins

Locatie:
FC Goalgetters
Datum:
30 juli t/m 1 augustus
Aanmelden

Essen

Locatie:
KFC Horendonk
Datum:
20 t/m 22 augustus
Aanmelden

Putte

Locatie:
KFC Putte
Datum:
20 t/m 22 augustus
Aanmelden

Zandhoven

Locatie:
KFC Pulle
Datum:
20 t/m 23 augustus
Aanmelden

Retie

Locatie:
KSK Retie
Datum:
27 t/m 29 augustus
Aanmelden

Zandvliet

Locatie:
Zandvliet Sport
Datum:
6 t/m 10 augustus
Aanmelden

Geraardsbergen

Locatie:
VK Jong Geraardsbergen
Datum:
29 t/m 31 oktober
Aanmelden

Lokeren

Locatie:
FC Daknam
Datum:
27 t/m 31 augustus
Aanmelden

Roeselaere

Locatie:
KSV Rumbeke
Datum:
28 t/m 30 augustus
Aanmelden

Alveringen

Locatie:
VVG Alveringem
Datum:
31 oktober t/m 2 november
Aanmelden

Sint-Pauwels

Locatie:
FC Herleving Sportief
Datum:
2 t/m 6 juli
Aanmelden

Beveren

Locatie:
FC Bosdam B
Datum:
2 t/m 6 juli
Aanmelden

OHR Huldeberg

Locatie:
Huldenber
Datum:
28 oktober t/m 3 november
Aanmelden

Sint-Gillis-Waas

Locatie:
KFC Sporting Sint-Gillis-Waas
Datum:
29 oktober t/m 31 oktober
Aanmelden
Aanmelden